Catering dietetyczny dla zabieganych

Fundamentem zdrowego trybie życia jest dobrze spersonalizowana i urozmaicona dieta. Nie powinna ona zbliżać się jednak z wyrzeczeniami czy głodówkami, a być dopasowana do preferencji klienta.

Nie wszystek jednak jest mistrzem patelni ani dietetykiem, aby prawidłowo obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne oraz makroskładniki. Na szczęście jest znacznie prostsze rozwiązanie- catering dietetyczny! To idealna alternatywa dla osób, które nie mają czasu, albo umiejętności kulinarnych, a chcą zadbać o to, co trafia na ich talerz.

A cóż kryją boxy dietetyczne? Nade wszystko będą to gotowe dania spersonalizowane pod odbiorcę. Sztab kucharzy oraz dietetyków dba o to, ażeby były one pełnowartościowe, zawierały warzywa i owoce sezonowe i odpowiednią podaż składników.

Zobacz: zaopatrzenie dla punktów gastronomicznych, między innymi buty kucharskie i zapaski kelnerskie.

Przed zakupem bowiem każde zamówienie jest odpowiednio rozpatrywane, a dieta ustalana pod klienta. Pod uwagę brane są róże czynniki: ilość spożywanych posiłków, typ pracy czy aktywności fizycznej, którą trzeba wliczyć do ogólnego bilansu kalorycznego. Po drugie uwzględniane są, przy tworzeniu cateringu dietetycznego wszelkie alergie oraz indywidualne preferencje żywieniowe. Miłośnicy wegetarianizmu, albo veganie również znajdą tutaj coś dla siebie.

Na co można liczyć, już po miesiącu stosowania cateringu dietetycznego?! Przede wszystkim na poprawę jakości zdrowia, nie jedynie organizm będzie odpowiednio odżywiony i nawodniony, ale również w powiązaniu ze sportem, skóra nabierze jędrności oraz blasku. Boxy dietetyczne to także oszczędność czasu oraz pieniędzy, które można przeznaczyć na inną strefę życia.

Jedna myśl w temacie “Catering dietetyczny dla zabieganych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *